ساران آکادمی آغاز راه بی پایان دنیای سرمایه گذاری

رمز موفقت در یادگیری مداوم است با ساران آسان بیاموزید 🙂

داستان ما

امروزه در کشورهای پیشرفته و اصطلاحا جهان اول توجه ویژه ای به بازار های مالی و سرمایه گذاری و آموزش در این زمینه ها می شود اما متاسفانه در کشور ما به این موضوع نه تنها به درستی پرداخته نمی شود بلکه مراجع فارسی کمی در این زمینه فعالیت می کنند و حتی دیدگاه سنتی مردم کشور عزیزمان مانع می شود که به سمت شناخت بازار های مالی و سرمایه گذاری در آن ها پیش بروند و معمولا دیدگاه منفی نسبت به آن دارند درواقع خود را از نعمت سود سرشار این بازارها بی بهره می کنند و وقت کافی برای رشد دانش مالی خود قرار نمیدهند!
سامان قدری در ۲ تیر ۱۳۹۸ با هدف آموزش بازارهای مالی و روش های نوین سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و تبدیل شدن به مرجع آموزشی در این زمینه ها ساران آکادمی را راه اندازی کرد. ساران یک نام اصیل ایرانی به معنی آغاز یا سر می باشد و ماهم امیدواریم که ساران آکادمی آغازی باشد برای موفقیت های بی پایان شما .
ما در ساران آکادمی تلاش می کنیم تا تجربه چندین ساله ی تیم خود و افراد شناخته شده در حوزه سرمایه گذاری و توسعه فردی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما هم بتوانید به ساده ترین روش دانش خود را بالا ببرید و سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.
به یاد داشته باشید زمانی زندگی و کسب و کار شما رو به افول می رود که دست از آموزش دیدن بکشید ! فواره ای را تصور کنید که آب را رو به بالا پرتاب می کند زمانی که آب از بالا رفتن دست بکشد یکجا ساکن نمی ماند بلکه سقوط می کند ! زمانی که آموزش دیدن را قطع می کنید زندگی شما و حال خوب شما رو به افول می رود و قدرت پرتاب شما رو به بالا همان آموزش دیدن است .

با آرزوی موفقیت برای شما همراهان عزیز , تیم ساران آکادمی

مراحل آغاز به کار و رشد

اولین مقاله ساران آکادمی در خصوص کسب و کارهای آنلاین و تجارت الکترونیک در ۲ تیر ۱۳۹۸ بر روی سایت قرار گرفت و از این تاریخ فعالیت خود را آغاز کرده.

در سال ۲۰۲۰ مطالب وب سایت ساران آکادمی ۱۷۷۵۳ بار بازدید شد و در سال ۲۰۲۱ این رقم به ۹۲۱۲۲ بازدید رسید و بازدید مقالات وب سایت ۴۱۸ درصد رشد داشتند. در کنار رشد بازدید وب سایت شبکه ها اجتماعی مانند اینستاگرام یوتیوب آپارات و تلگرام نیز با رشد های چند صد درصدی رو به رو شدند.

اما این ها برای تیم ما کافی نیست و شبانه روز در تلاشیم که با تولید مقالات و آموزش های با کیفیت مخاطبان بیشتری را جذب کنیم 

ما شبانه روز در تلاشیم که به مرجع آموزش های فارسی در زمینه سرمایه گذاری و توسعه فردی و تجارت الکتورنیک تبدیل شویم