درباره ساران آکادمی

رمز موفقت در یادگیری مداوم است با ساران آسان بیاموزید

در کشورهای پیشرفته و اصطلاحا جهان اول توجه ویژه ای به بازار های مالی و سرمایه گذاری و آموزش در این زمینه ها می شود اما متاسفانه در کشور ما به این موضوع نه تنها در مدارس بلکه در دانشگاه ها نیز توجه کافی صورت نمی گیرد و حتی دیدگاه سنتی مردم کشور عزیزمان مانع می شود که به سمت شناخت بازار های مالی و سرمایه گذاری در آن ها پیش بروند و معمولا دیدگاه منفی نسبت به آن دارند و سرمایه گذاری را فقط در خرید ملک و خودرو و طلا می بینند و درواقع خود را از نعمت سود سرشار این بازارها بی بهره می کنند !
سامان قدری در ۱۸ تیر ۱۳۹۸ با هدف آموزش بازارهای مالی و روش های نوین سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین ساران آکادمی را راه اندازی کرد. ساران یک اسم اصیل ایرانی به معنی آغاز یا سر می باشد و ماهم اومیدواریم که ساران آکادمی آغازی باشد برای موفقیت های بی پایان شما .
ما در ساران آکادمی تلاش می کنیم تا تجربه چندین ساله ی تیم خود و افراد شناخته شده در حوزه سرمایه گذاری و موفقیت را در اختیار شما قرار دهیم تا شما هم بتوانید به ساده ترین روش دانش خود را بالا ببرید و سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.
به یاد داشته باشید زمانی زندگی و کسب و کار شما رو به افول می رود که دست از آموزش دیدن بکشید ! فواره ای را تصور کنید که آب را رو به بالا پرتاب می کند زمانی که آب از بالا رفتن دست بکشد یکجا ساکن نمی ماند بلکه سقوط می کند ! زمانی که آموزش دیدن را قطع می کنید زندگی شما و حال خوب شما رو به افول می رود و قدرت پرتاب شما رو به بالا همان آموزش دیدن است .

با آرزوی موفیت برای شما همراهان عزیز , تیم ساران آکادمی

لوگو ساران آکادمی saranacademy logo
130 دقیقه پادکست
387 دانشجوی عضو سایت
4300 دقیقه ویدئو
130 مقاله آموزشی